HR Future
Rola HR w czasach redefinicji
relacji pracownik-pracodawca

zwinne zarządzanie - cyfrowa rewolucja - autentyczne wartości

31.05.2019 r.
Warszawa
1
jedyne wydarzenie skrojone na miarę rzeczywistych wyzwań HR.
Zmieniające się otoczenie biznesowe wymusza na HR nie tylko dostosowanie się do nowej rzeczywistości, ale i projektowanie rozwiązań, które zapewnią rozwój organizacji w przyszłości. Program konferencji został oparty na rzeczywistych case studies  i konkretnych narzędziach stosowanych w firmach, dzięki czemu wyposażysz się w rozwiązania, które będziesz mógł wdrożyć w swojej organizacji.
12
warsztatów
z praktykami HR.

Cały dzień wypełniamy konkretną wiedzą z zakresu zarządzania projektami HR, nowoczesnymi narzędziami, wyzwaniami związanymi z transformacją cyfrową organizacji, automatyzacją procesów oraz inspirującymi case studies firm, które już dzisiaj wdrożyły bardzo nowoczesne i innowacyjne rozwiązania HR. To jedyne wydarzenie w branży HR tak mocno osadzone na praktyce i doświadczeniach biznesowych.
3
trzech inspirujących ekspertów spoza branży HR.
Oddajemy głos autorytetom z różnych sektorów biznesu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem pokazując, jak wielowymiarowa i interdyscyplinarna jest rola współczesnego HR oraz zainspirują do wprowadzania odważnych zmian w zakresie funkcjonowania działów HR, aby lepiej odpowiadać na oczekiwania pracowników i menedżerów.
Wśród tematów.
Sprawdź, o czym będziemy rozmawiać podczas Konferencji nowoczesnego HR
Design thinking w HR
jak spojrzeć na procesy HR z perspektywy kandydata lub pracownika i zaprojektować optymalne, a zarazem przyjazne odbiorcy rozwiązania HR przy wykorzystaniu metody design thinking.
Automatyzacja procesów HR
jak usprawnić i przyśpieszyć procesy HR przy wykorzystaniu automatyzacji i jak wdrożyć systemy IT, aby inwestycja przełożyła się na wzrost jakościowych obsługi HR.
Zwinne zarządzanie projektami
jak podejść do zadań HR jako do przekrojowych projektów biznesowych i sprawnie nimi zarządzać wykorzystując metodologie agile.
Wellbeing i mindfulness
jak budować kulturę organizacji opartą na równowadze między życiem osobistym a pracą oraz jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu pracowników poprzez wykorzystanie technik midfulness.
Skuteczna komunikacja wewnętrzna
jak wykorzystać komunikację wewnętrzną, jako narzędzie wspierające zarządzanie różnorodnością w organizacji
i projektować komunikaty, tak aby trafiały do różnych pokoleń pracowników – milenialsów, zetek, baby-boomers.
Employer branding oparty na wartościach
jak spojrzeć na działania employer brandingowe jako na strategię komunikacyjną i zoptymalizować prowadzone projekty poprzez wprowadzenie mierników efektywności. 
GOŚCIE SPECJALNI.
Prof. Andrzej Blikle
Praktyk biznesu i wykładowca.
Sebastian Kotow
Praktyk, badacz, wykładowca akademicki.

FOT. TOMEK KORDEK źródło viva.pl

Prof. Jerzy Bralczyk
Językoznawca, ekspert.
Prelegenci.
DO UDZIAŁU W KONFERENCJI ZAPRASZAMY:
 • Profesjonalistów HR: rekruterów, osoby odpowiedzialne za EB, ekspertów w zakresie komunikacji, coachów i trenerów oraz innych profesjonalistów związanych z branżą HR, którym zależy na rozwoju zawodowym i poszerzeniu wiedzy o aktualne trendy HR
 • Dyrektorów HR, HR Business Partnerów i HR Managerów: którzy widzą potrzebę zainwestowania w rozwój nowych kompetencji HR, pragną wymienić się doświadczeniami z innymi ekspertami z branży oraz chcą zaoferować swojej organizacji najlepsze i najnowsze rozwiązania HR
ORGANIZATOR
Kongres organizowany jest przez redakcję magazynu „HR Business Partner” wydawanego przez koncern medialny Forum Media Group działający na terenie 24 krajów. Tytuł trafia do profesjonalistów HR i podejmuje takie tematy jak współpraca HR z biznesem, rekrutacja na rynku pracownika, wykorzystanie nowych technologii w HR, Employer Branding, optymalizacja procesów HR.
BIORĄC UDZIAŁ W KONFERENCJI ZYSKASZ:
 •  

  Możliwość skorzystania z rozbudowania własnej sieci kontaktów – w trakcie konferencji będzie mógł nawiązać kontakt z czołowymi przedstawicielami branży HR i porozmawiać z prelegentami; praktykami i ekspertami ze świata biznesu i HR
 •  

  Materiały konferencyjne – z inspiracjami dotyczącymi nowoczesnych rozwiązań wspierających pracę nowoczesnego działu HR
 •  

  Prestiżowy certyfikat – każdy uczestnik konferencji otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu
 •  

  Prezentacje prelegentów – z wytycznymi na temat poruszanych podczas konferencji zagadnień
MIEJSCE I KONTAKT.
Gdzie i kiedy? Jak dojechać?
 
Gdzie?
Hotel Novotel Warszawa Airport
ul. 1 Sierpnia 1, 02-134 Warszawa
Kiedy?
31.05.2019 r.
Partner strategiczny
Partner główny
Partner
Patronat medialny
ZOSTAŃ PARTNEREM LUB PRELEGENTEM:
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
Współpraca i reklama
 

Katarzyna Likowska
Brand Manager
tel. 61 66 55 768
tel. kom. +48 536 784 938
E-mail: katarzyna.likowska@forum-media.pl

Zgłoszenia i płatności

Biuro Obsługi Klientów
tel. (61) 66 55 774
e-mail: bok@forum-media.pl